Cvičitel plavání

Absolvent získá certifikát (osvědčení), které dokládá absolvování odborného školení v oblasti výuky plavání. Je určeno především pro pracovníky plaveckých škol a pracovníky školských zařízení s vlastním bazénem, kteří vedou plaveckou výuku.

Podnikající subjekt v oblasti výuky plavání (např. plavecká škola) je povinen zajistit výkon této činnosti pouze fyzickými osobami splňující požadavky tzv. odborné způsobilosti. Odbornou způsobilost lze získat absolvováním kurzu cvičitele plavání ve vzdělávací instituci tělovýchovného zaměření (v souladu s Přílohou č.5 zákona č. 455/1991 Sb.).

Termíny školení

Termíny školení: Jihlava

• 23.3.2024 - 24.3.2024

Doplňující informace o školení ve městě Jihlava:

Program školení:
Zahájení v sobotu v 9:00 na bazénu E.Rošického v Jihlavě - vestibul budovy.
- sobota 16.9. v 9:00-18:00 teorie i praxe
- neděle 17.9. v 9:00-16:00 teorie i praxe (ukončení školení)

Plavecký oděv – muži tělové plavky, ženy jednodílné plavky.

Další termín školení cvičitelů plavání bude upřesněn po přihlášení dostatečného počtu uchazečů. Přihlášky zašlete na mail: vodnidozor@gmail.com. O termínu a místě školení Vás budeme informovat.

• školení cvičitel plavání - 3 000 Kč

• Faktura bude vystavena a zaslána mailem na vyžádání. Jako variabilní číslo uveďte datum narození a do zprávy pro příjemce svoje jméno.

Na základě úspěšného absolvování kurzu Cvičitel plavání získá absolvent teoretické i praktické dovednosti potřebné k samostatnému vedení výuky plavání.

Účastníci získají znalosti o celkové problematice výuky plavání po stránce anatomické fyziologické, psychomotorické, metodologické, zdravotní, psychologické a pedagogické.

Absolvent je schopen poskytnout záchranu a 1. Pomoc, ovládá prevenci tonutí, ovládá strategii vyučovacích metod a postupů k výuce plavání a vodní bezpečnosti účastníků kurzů plavání.

Rozsah školení:

• 16 hodin (2 dny).