Cvičitel plavání těhotných

Na základě úspěšného absolvování kurzu cvičitel plavání těhotných získá absolvent certifikát (osvědčení) které dokládá absolvování odborného školení v oblasti plavání těhotných. Je určeno především pro pracovníky plaveckých škol a pracovníky rehabilitačních a rekondičních zařízení s vlastním bazénem, kteří vedou plaveckou výuku.

Termíny školení

Termín školení: Jihlava

Termín školení bude stanoven až se přihlásí minimální počet účastníků.

Doplňující informace o školení ve městě Jihlava:

Kurz je dvoudenní, víkendový. Zahájení cvičitel plavání těhotných v sobotu na plaveckém bazénu na ulici E.Rošického (mapka zde).

V sobotu zahájení v 9,00.
V neděli zahájení v 9,00 tamtéž a předpokládané ukončení v 15,00.
Plavecký oděv – dívky jednodílné plavky, chlapci – tělové plavky !!!

• Školení cvičitel plavání těhotných - 3000 Kč

• Objednavatel (uchazeč) zašle podklady pro fakturaci společně s objednávkou školení.
  • Platba v hotovosti při zahájení školení nebo převodem.

Školení je organizováno ve spolupráci s Gravid centrem v Jihlavě.

Na základě úspěšného absolvování kurzu Instruktor plavání těhotných získá absolvent teoretické i praktické dovednosti potřebné k vedení lekcí plavání pro těhotné ženy.

Absolventi se seznámí s průběhem fyziologického těhotenství s ohledem na specifika jednotlivých trimestrů, s významem plavání těhotných žen v souvislosti se správnou polohou plodu k porodu, významem dýchání a jeho nácviku k porodu, relaxačními technikami, posilováním pánevního dna a svalstva celého těla a dalšími technikami, kterých je možno v prostředí vody využít.

Účastníci získají znalosti o celkové problematice výuky plavání po stránce anatomické fyziologické, antropologické, psychomotorické, metodologické, sociální, zdravotní, psychologické a pedagogické.

Rozsah školení:

• 16 hodin (2 dny).