Rozšíření licence Záchranářské minimum na Vodní dozor senior – VDs

Vodní dozor senior je pracovník provozovatele vodního areálu, odpovědný za prevenci úrazů a bezpečnost návštěvníků vodního areálu, který má platné osvědčení o absolvování kurzu vodního dozoru – junior ve školícím zařízení v souladu s licenčními požadavky oborových asociací a s ČSN EN 15288-2 pro hloubku vody nad 1,6 m (dle TNV 94 0920-1).

Účastníci kurzů rozšíření na licenci VDs musí absolvovat předepsanou hodinovou dotaci – 8 hodin (1 den) a úspěšně absolvovat zkoušky.

• věk 18 let,
  • licence záchranářské minimum,
  • uchazeč má fyzické a mentální předpoklady plnit úkoly, které vyplývají z náplně práce pracovní pozice Vodní dozor junior,
  • zaslání vyplněné přihlášky.

• Rozšíření licence na vodní dozor senior - 1 000 Kč

• Faktura bude vystavena a zaslána mailem na vyžádání. Jako variabilní číslo uveďte datum narození a do zprávy pro příjemce svoje jméno.
  • Objednavatel (uchazeč) zašle podklady pro fakturaci v přihlášce a zajistí, aby uchazeči měli s sebou kopii stávající licence.

Zkouškové požadavky

Způsob ověření dovedností a znalostí – teorie

1. 1. Test ze zdravovědy a teorie KPR.

Způsob ověření dovedností a znalostí – praxe

1. 1. Uspokojivým způsobem zvládnout techniku plavání.
  2. 2. Uspokojivým způsobem zvládnout techniku plavání pod vodou, předvést vylovení 3 puků z hloubky 1,6 – 1,8 m.
  3. 3. Výdrž na dně bazénu v poloze vleže.
  4. 4. Praktické zvládnutí KPR v modelové situaci na bazéně po předchozím zatížení.
  5. 5. Praktické předvedení záchranné akce pasivního tonutého.